Производи
JOY е професионален производител на воден парк на надувување, шатори на надувување и воздушни перничиња за трик од 2001 година.
Главните производи вклучуваат тобоган на надувување, пловечки воден парк, разнесен шатор, спортови на надувување, воздушно перниче за трик, рекламирање на надувување итн.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Двослоен шатор со купола за градење на надувување со LED светло

Двослоен шатор со купола за градење на надувување со LED светло

Двослоен шатор со купола за градење на надувување со LED светло - производител на шатори со иглу
Led Lighting Blow up шатор со купола со надувување иглу со дијаметар од 12 m

Led Lighting Blow up шатор со купола со надувување иглу со дијаметар од 12 m

Шатор со купола за надувување иглу со LED осветлување со дијаметар од 12 m
Прилагодени водени надувувања за езера, тобогани за надувување за деца и возрасни

Прилагодени водени надувувања за езера, тобогани за надувување за деца и возрасни

Аква островски парк на отворено за надувување за водно море - прилагодени водени надувувачи за езера, тобогани на надувување за деца и возрасни
Производител на шатор за настани со иглу со печурки со надувување од 0,4 мм ПВЦ

Производител на шатор за настани со иглу со печурки со надувување од 0,4 мм ПВЦ

0,4 мм ПВЦ церада Огноотпорен голем шатор со купола за надувување за настани
Прилагодување
Планирање: Запознајте ги барањата и грижите на клиентите; Потврдете го стилот, бојата, големината, изработката на производите и буџетот на купувачот; Според барањата и грижите на купувачот, разговарајте за насоката за изводливост или нацртот.
Решение: Направете 3Д цртежите да зависат од барањата на купувачот; Одредете го решението и подобрете; Направете нарачка за производство со посебна забелешка за решението.
Производство: Според налогот за производство да се нацрта цртежот и да се изработи; Следете го распоредот за производство и снимајте поврзани видеа за клиентите да потврдат; Тестирајте го производот и снимајте го видеото за време на тестот.
По продажбата / Повратни информации: Испратете поврзани видеа и комуницирајте со клиентите; Испорака; Повторно посетете го условот за употреба.
Случај
Сите овие видеа се снимени кога ги тестираме производите за надувување од нашиот тим за снимање или повратните информации од нашите клиенти и снимени од местото на настанот. Главно ги одразува обликот, структурата, перформансите, бојата и употребата на нашите производи. Притоа ни е погодно да се подобриме....
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Случај 1

Случај 1

случај
Случај 2

Случај 2

случај
За нас
Guangzhou Joy Inflatable Limited е фабрика која е специјализирана за воден парк за надувување, шатори на надувување и воздушно перниче за трик. Можеме да ви понудиме приспособено решение за вашата локација. Ова може да биде индивидуална комбинација на производи што одговара на вашите специфични параметри, буџет и димензии. Со нашето искуство од изминатите 10 години во 50 земји, знаеме кои поставки имаат смисла во смисла на забава и работа.
Нашите производи се широко користени во полиња за забава, изложби, авантури, врвен предизвик за внатрешна и надворешна употреба, и водни паркови итн, места за забава/задоволство/спортско/туристичка дестинација и така натаму. Знаеме дека на патот напред има можности и предизвици, натпревари и соработки. Но, веруваме дека новите знаења и технологии ќе имаат важна улога на патот на постојан развој и иновации.
ние се грижиме дека можеме да обезбедиме квалификувани и одлични производи за надувување, врз основа на нашите искусни работници, напредни машини и строг систем за контрола на управувањето со квалитетот.
Контактирајте со нас Добијте бесплатен дизајн
Специјализирани за шатори на надувување и прилагодување на пловечки воден парк. Обезбедуваме различни обичаи како боја, големина, стил, дизајн на изглед, изработка, печатење итн. Со SGS, CE, UL и други професионални сертификати за материјали и производи.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање